Dřevěné podlahy a palubky od společnosti SAMYCO v Českých Budějovicích

Vítejte na webové stránce firmy SAMYCO - Rudolf Houfek, zaměřené na prodej palubek, dřevěných podlah, hoblovaných prken, truhlářského a stavebního řeziva. Doufáme, že zde najdete vše, co potřebujete.

Dřevěné podlahy a palubky

Dřevěné podlahy jsou jednou z nejoblíbenějších podlahových krytin. Svými dobrými vlastnostmi a dlouhou životností jsou dřevěné podlahy vhodné do většiny místností rodinných domů, bytů, kanceláří, chodeb nebo prodejen.

Široký výběr dřevěných podlah

Svým zákazníkům nabízíme dřevěné podlahy vyrobeny z mnoha druhů dřevin, např. ze smrku, borovice, modřínu, dubu a jiných přírodních materiálů. Každé dřevo má svou tvrdost. Je dobré vždy před pokládkou podlahy promyslet a zvážit správnou volbu dřeviny.

Údržba dřevěných podlah

Dřevo je přírodní produkt, který přijímá vlhko. Proto není vhodné položit dřevěnou podlahu do místností, kde se často vlhko vyskytuje, kde je podlaha častěji mokrá nebo naopak tam, kde hrozí suché a teplé klima. Mohlo by dojít k poškození podlahy, její zašednutí, nabobtnání nebo popraskání. Dřevěná podlaha se musí správně udržovat a ošetřovat. K ošetření dřevěných podlah se prodávají speciální prostředky. Nejvhodnější pro údržbu podlahy je vytírání mopem nebo ne moc mokrým hadrem.

Palubky

Další velmi oblíbenou podlahovou krytinou jsou palubky. A to nejen pro svůj moderní a pěkný vzhled, ale také pružnost a příjemný pocit při chůzi po podlaze. Lakováním čí olejováním prodloužíte a zkvalitníte palubkám mechanickou odolnost a zabráníte jejich poškrábání. Podlahové dřevěné palubky se vyrábějí s perem a drážkou. Palubky se pokládají zasouváním do sebe. Poté se šroubují nebo přibíjejí do roštů a polštářů. Palubky se většinou vyrábějí ze smrku, modřínu nebo borovice. Jejich využití patří hlavně do interiéru, ale jsou vhodné také do exteriéru. Palubky jsou vhodné i jako obklady stěn nebo stropů. Obkladové palubky dobře tlumí hluk a zateplují celý prostor místnosti.

Prkna, lišty, latě, hranoly a další

Mezi náš sortiment patří nejen prodej dřevěných podlah a palubek, ale také hoblovaných prken, lišt, latěk, hranolů a prodej truhlářského i stavebního řeziva.

Z naší bohaté nabídky si jistě vyberete a vaše podlaha bude mít krásný, moderní vzhled. Zaručujeme vám dlouhou životnost a vysokou kvalitu všech námi nabízených produktů.


SAMYCO
Rudolf Houfek

Pražská 133
České Budějovice 3
370 10

Pondělí - Pátek: 7 - 17
Sobota: 8 - 12
Neděle a Svátky: ZAVŘENO

prodejna 387 426 948

na prodejně lze platit:
v hotovosti
kartou

IČ: 42414504
DIČ: CZ6305300056
Bankovní spojení: 1012033509/5500

Zapsáno v obch. rejstříku 22.12.2005
Spis. zn. A 8111 vedená u Krajského soudu v Č. Budějovicích


Rudolf Houfek

Rudolf Houfek
603 474 755
info@samyco.eu

Tomáš Wawra

Tomáš Wawra
728 261 800
tomaswawra@seznam.cz

Jakub Houfek

Jakub Houfek
737 506 848
info@samyco.eu

SAMYCO | 1991 - 2021 | Design kmk